O nas

Pewna kobieta spoglądała w niebo, zafascynowana widokiem ptaków lecących w kluczu. Był to  cudowny widok, przede wszystkim pełen synchronizacji. Ptaki latają w kluczu, by tracić mniej energii. Zatem współpraca się opłaca, a w grupie nie tylko raźniej, ale i ciekawiej. I nagle wpadła na pomysł założenia bloga, ale nie chciała  prowadzić go samodzielnie, a wspólnie z innymi kobietami. “W grupie siła!” – pomyślała. Zaprosiła więc do współpracy koleżanki i tak powstał blog: A Cup of Lifestyle. Blog pełen kobiecych inspiracji. Blog, który jest mieszanką rożnych elementów życia.

Wspólne pisanie bloga to prawdziwa przygoda. I nie mówimy tu o samym ułożeniu słów, aby do siebie pasowały i aby dobrze się czytało zdania, które stworzyły te słowa, mówimy tu o czymś więcej. O naszej wspólnej przygodzie, o współpracy, o wspólnych sesjach zdjęciowych, o wspólnym spędzaniu czasu, o pragnieniach, o samorealizacji, o chęci podzielenia się z całym światem naszymi przemyśleniami, o chęci dzielenia się tym, o czym warto wspomnieć, co warto polecić, a co wyrzucić do kosza, o błahostkach, które tworzą nasze życie. Wspólne prowadzenie bloga to również nasze fotografie,  które obok słowa  stanowią kluczowe źródło wyrazu. Obok słowa zamieszkują w każdym wpisie, uzupełniając go estetycznie. Zdjęcia na blogu są podobne do tych w albumie, z sentymentem do nich wracamy, czasem z gulą w gardle, czasem ze śmiechem, czasem z przymrożeniem oka, a czasem, aby sobie przypomnieć to, co uleciało nam z pamięci. Blog jest miejscem, gdzie ulotność zamienia się miejscem ze stałością, gdzie utrwalamy to, co w naszej duszy grało i obecnie gra.

Blog piszemy obecnie we trzy: Aneta, Marzena i Justyna. Gosia pisała z nami do kwietnia 2019 r.  Mamy różne pasje, ale jedną z pasji, która nas łączy to pisanie bloga.

Posty podzielone są na kilka kategorii, bo każda z nas chce pisać o czymś innym. Trudno ograniczyć się do jednej kategorii skoro tak wiele ma się do powiedzenia.

Życie kurczy się lub rozszerza w zależności od naszej odwagi” Anais Nin

Ogromnie się cieszymy, że zajrzeliście na naszą stronę i mamy nadzieję, że będziecie z chęcią tutaj gościli, stale odnajdując w zakamarkach bloga coś interesującego dla siebie. Ten blog jest formą naszej samorealizacji i mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla Was.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia na blogu objęte są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania.

Większość zdjęć na blogu są naszego autorstwa. Zdjęcia do stylizacji – Aneta. Zdjęcia wykonane przez fotografa promowanego na stronie są podpisane i umieszczone w menu w podkategorii fotografia.

Napisz do nas! acupoflifestyl@onet.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Przejdź do paska narzędzi